Latviešu valodas aģentūra

Adrese: Rīga, Meistaru iela 10–401, LV-1050.

Darba laiks: 0830–1700.

SAZIŅAI

Tālrunis: 67201680

Grāmatu pārdošana:

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no 0830  līdz 1645, piektdienās: 0830 līdz 1600.

Tālrunis grāmatu tirdzniecības jautājumos: 67201680, 28802964, 28803418
e-pasts:  agentura@valoda.lv

Valodas konsultantu darba laiks:

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no 830 līdz 1700, pārtraukums no 1300 līdz 1330.

Piektdienās apmeklētājus nepieņem.
Tālrunis konsultācijām valodas jautājumos 67225879, 27890160

e-pasts: konsultacija@valoda.lv.

Pirms apmeklējuma ierosinām sazināties ar attiecīgo darbinieku.

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Direktore Inita Vītola 67201680 inita.vitola@valoda.lv
Galvenā grāmatvede Mārīte Dalinska 67218946 marite.dalinska@valoda.lv
Grāmatvede Anna Ļeonova 67218946 anna.leonova@valoda.lv
IZGLĪTĪBAS DAĻA
Direktores vietniece, daļas vadītāja Dace Dalbiņa 67814370 dace.dalbina@valoda.lv
Galvenā speciāliste metodiķe Vineta Vaivade 67814370 vineta.vaivade@valoda.lv
Metodiķe Anita Sniedze 67350762 anita.sniedze@valoda.lv
Metodiķe Aija Otomere 67350765 aija.otomere@valoda.lv
Metodiķe Ērika Pičukāne 67350764 erika.picukane@valoda.lv
Metodiķe Indra Lapinska 67350760 indra.lapinska@valoda.lv
Metodiķe Iveta Marševska 22843589 iveta.marsevska@valoda.lv
Metodiķe Alda Ramāne 67350761 alda.ramane@valoda.lv
Metodiķe Dace Sokolova 67350757 dace.sokolova@valoda.lv
Metodiķe Liene Valdmane 22144144 liene.valdmane@valoda.lv
Metodiķe Santa Kazāka 67350765 santa.kazaka@valoda.lv
Referente Inga Kostišina 67201680, 28803418 inga.kostisina@valoda.lv
Referents Aigars Sokolovs 67201680, 28802964 aigars.sokolovs@valoda.lv
VALODAS ATTĪSTĪBAS DAĻA
Projektu koordinatore Santa Logina 28748779 santa.logina@valoda.lv
Projektu koordinatore Velga Līcīte-Meldere 26466660 velga.licite@valoda.lv
Projektu koordinatore Marta Balode 29675199 marta.balode@valoda.lv
Projektu koordinatore Ieva Mūrniece 28349195 ieva.murniece@valoda.lv
Sociolingviste Gunta Kļava 26492177 gunta.klava@valoda.lv
VALODAS KONSULTĀCIJAS
Galvenā lingviste Evelīna Zilgalve 67225879,27890160 evelina.zilgalve@valoda.lv
Lingviste Iveta Pūtele 67225879,27890160 iveta.putele@valoda.lv
Lingviste Kristīne Pēča 67225879,27890160 kristine.peca@valoda.lv