Sāksies diasporas pusaudžu uzņemšana latviešu valodas nodarbību kursam tiešsaistē

Latviešu valodas aģentūra (LVA) informē, ka no 2020. gada 29. jūnija plkst. 8.00 līdz 30. jūnija plkst. 20.00 pēc Latvijas laika notiks reģistrēšanās latviešu valodas nodarbībām diasporas skolēniem vecumā no 13 līdz 16 gadiem.

Nodarbību mērķis: pilnveidot latviešu valodas zināšanas un prasmes un veidot patstāvīgas valodas apguves iemaņas, izmantojot pieejamos valodas apguves resursus un materiālus.

Latviešu valodas nodarbības notiks tiešsaistē divas reizes nedēļā noteiktā laikā profesionāla pedagoga vadībā. Tas ir vienreizējs 30 nodarbību kurss no 2020. gada septembra līdz decembrim.

Pirms pieteikties nodarbībām, aicinām izvērtēt, vai skolēns varēs piedalīties nodarbībās divas reizes nedēļā un vai mājās ir atbilstošs tehniskais nodrošinājums – pietiekami jaudīgs dators un internets (ar nepieciešamajiem parametriem var iepazīties šeit).

Grupu nodarbību laiki būs zināmi, kad skolēns būs izgājis valodas prasmes līmeņa diagnostiku LVA pedagoga vadībā un būs zināms, kurā grupā viņš ir iekļauts.

Ģimenēm latviešu valodas tālmācības nodarbību kurss ir bez maksas, to finansē LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, skolēnu uzņemšana notiks reģistrēšanās kārtībā. Par skolēna dalību tiešsaistes nodarbībās informēsim Jūsu norādītajā e-pastā.

Reģistrēšanās šeit.