Sākas latviešu valodas skolotāju radošās darbnīcas

No 26. jūlija līdz 30. jūlijam Salacgrīvas novadā Liepupes pagasta „Vecmuižās” pirmo reizi notiks Latviešu valodas aģentūras organizētā latviešu valodas, literatūras un citu mākslas priekšmetu skolotāju radošā darbnīca, kura tiek finansēta no Eiropas sociālā fonda projekta „Latviešu valodas, literatūras un bilingvālo mācību pedagogu profesionālās kompetences pilnveide”.

Pasākuma mērķis – nodrošināt latviešu valodas, literatūras un citu mākslas priekšmetu pedagogu profesionālo kompetenci un prasmju atjaunošanu atbilstoši modernizētam mācību saturam un mūsdienīga izglītošanās procesa prasībām.

Radošajā darbnīcā piedalīsies 20 skolotāji no Zemgales reģiona. Literatūras un valodas darbnīcu vadītāji: filoloģijas doktore Maija Burima, mākslas zinātņu doktore Līga Ulberte, filoloģijas doktors Valentīns Lukašēvičs, teātra, saskarsmes, tēlotājmākslas un radošās rakstīšanas darbnīcās ar skolotājiem strādās rakstniece Nora Ikstena, aktieris Gundars Āboliņš, mākslinieks Aivars Vīlipsons un psiholoģe Ilona Luksa.

Šovasar paredzētas 10 radošās darbnīcas visos Latvijas reģionos.

Precīzāka informācija pa tālruni 27823359, e–pasts: erika.picukane@valoda.lv.

 

{attachments 279}