Kurzemē notiks divas latviešu valodas skolotāju radošās darbnīcas

No 16.augusta līdz 20.augustam Nīcā un Pāvilostā notiks LVA (Latviešu valodas aģentūra) organizētās latviešu literatūras un citu mākslas jomas priekšmetu skolotāju radošās darbnīcas, kuras tiek finansēta ESF (Eiropas Socialais Fonds) projektā „Latviešu valodas, literatūras un bilingvālo mācību pedagogu profesionālās kompetences pilnveide”. Radošajās darbnīcās piedalīsies Kurzemes plānošanas reģiona 40 skolotāji.

Literatūras un valodas darbnīcu vadītāji būs filoloģijas doktore Maija Burima, mākslas zinātņu doktore Līga Ulberte, filoloģijas doktors Valentīns Lukašēvičs, filoloģija doktore Ieva Kalniņa, filoloģija doktore Skaidrīte Lasmane un filoloģijas doktors Ojārs Lāms, teātra, saskarsmes, tēlotājmākslas un radošās rakstīšanas darbnīcās ar skolotājiem strādās rakstniece Nora Ikstena un redaktore Gundega Blumberga, aktieri Gundars Āboliņš un Vilis Daudziņš, mākslinieks Aivars Vīlipsons un grafiķe Baiba Damberga, psiholoģe Ilona Luksa un psihologs Atis Zakatistovs. Ar skolotājiem tiksies arī dzejnieks Kārlis Vērdiņš.

Radošo darbnīcu mērķis nodrošināt latviešu valodas, literatūras un citu mākslas priekšmetu pedagogu profesionālo kompetenci un prasmju atjaunošanu atbilstoši modernizētam mācību saturam un mūsdienīga izglītošanās procesa prasībām.

Precīzāka informācija pa e-pastu: erika.picukane@valoda.lv