Maksimiliāns Ivo Lovs

Valsts  Francija

Galvaspilsēta – Parīze

Valsts valoda – franču valoda

Valūta – eiro

Sveiki! Es esmu Maksimiliāns Ivo Lovs no Francijas.

Man patīk lasīt. Es lasu latviešu, angļu un franču valodā. Es lasu vienmēr un visur: no rīta, vakarā, brīvajā laikā, skolā. Man patīk dažādas grāmatas. Es lasu žurnālus, detektīvus, burvestību sērijas un komiksus. Ir interesanti lasīt vienu un to pašu grāmatu dažādās valodās, piemēram, grāmatā par Hariju Poteru skola latviešu valodā tiek saukta par Cūkkārpu, franču valodā par Poudlard, bet angļu valodā – Hogwarts

Es dzīvoju Francijas laukos, mazā ciematiņā.Te dzīvo tikai 24 cilvēki, un es visus pazīstu. Šurp cilvēki brauc izbaudīt mieru.

Francijas beķerejās var nopirkt vismaz 12 dažādas franču maizes. Es ieteiktu nogaršot pankūkas ar aveņu ievārījumu un šokolādes krēmu.

Visskaistākās vietas Francijā var redzēt, braucot ar velosipēdu. Es reizēm viens pats dodos uz mežu. Tur uzceļu mājiņu no kokiem un virvēm. Es jums noteikti parādītu Eifeļa torni, Disnejlendu un Luvras muzeju. Ja jūs būsit iepazinušies ar Lasko alu un tajā esošajiem 600 klinšu zīmējumiem uz alas sienām, tad jūs būsit iepazinušies ar vissvarīgākajiem alu zīmējumiem pasaulē.

1
2
3
4